"Przyroda - Zimowa pani" – konkurs fotograficzny

W styczniu w naszej szkole w ramach realizacji zadań z dziedziny edukacji ekologicznej  „Nasza Eko-pracownia” przeprowadzono w klasach IV – VI szkolny konkurs fotograficzny pod hasłem „Przyroda – zimowa pani”.

Celem konkursu było rozbudzenie w uczniach ciekawości w poznawaniu przyrody, kształtowanie poczucia piękna, odkrywanie cennych miejsc przyrodniczych najbliższego otoczenia oraz rozwijanie zdolności artystycznych w fotografowaniu przyrody.

Uczniowie mieli za zadanie wykonać fotografie przedstawiające przyrodę w zimowej szacie i przesłać je drogą elektroniczną pod wskazany adres emailowy. Wszystkie przesłane zdjęcia były wyjątkowe i przepiękne. Poza stroną techniczną fotografii oceniano przede wszystkim oryginalność, ciekawy sposób ujęcia tematu, emocje przekazane odbiorcy za pomocą aparatu fotograficznego. W galerii poniżej prezentujemy najciekawsze zdjęcia. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie fotografii.