Rok szkolny 2021/2022:
Serdeczne podziękowania dla:
- Państwa Agaty i Sławomira Bączyńskich za wsparcie naszej placówki i podarowanie mebli do sali nr 8
- Pani Małgorzaty Stępień – doposażenie szkoły w pomoce dydaktyczne wykorzystywane na zajęciach ruchowych.
- Małgorzaty Rosińskiej -  doposażenie szkoły w pomoce dydaktyczne wykorzystywane na zajęciach ruchowych oraz doposażenie oddziału przedszkolnego w elementy wyposażenia sali zajęć.
- Pana Narcyza Bartoszka – przekazanie materiału na wykonanie pomocy dydaktycznych.

Lata szkolne 2020/2021, 2019/2020, 2018/2019:

Przekazujemy serdeczne podziękowania dla:

- Rodziców dzieci z oddziału przedszkolnego SF w Swobodzie za ufundowanie i zakup czterech mat termoizolacyjnych do przedszkola.

- Rady Rodziców za ufundowanie monitora interaktywnego i laptopa do sali numer 18.

- Pani Marty Mikołajczyk za przekazanie 30 litrów farby dla Szkoły Podstawowej w Lututowie.
- Pana Tomasza Kokota i firmy Solid za wymianę szyby w sali nr 18.
- Pana Rafała Korzańskiego za ufundowanie stolika do oddziału przedszkolnego 3,4 latków w Szkole Filialnej w Niemojewie.
- Państwa Alicji i Radosława Świerczyńskich za realizację projektu i wymianę całego oświetlenia w Szkole Filialnej w Swobodzie.
- Pana Pawła Nowińskiego za pomoc w montażu oświetlenia w Szkole Filialnej w Swobodzie.
- Pana Krzysztofa Kupisa za ufundowanie 4 blatów do stołów w świetlicy szkolnej.
- Pana Jana Pichlaka za dowóz piasku do piaskownicy w Szkole Filialnej w Swobodzie.
- Pani Ewy Różańskiej za pomoc i finansowe wsparcie Szkoły Filialnej w Swobodzie.
- Pana Sławomira Różańskiego i Pana Radosława Świerczyńskiego - radnych Gminy Lututów za przekazanie funduszy w roku szkolnym 2018/2019 w kwocie 400zł na cele oddziału przedszkolnego i Szkoły Filialnej w Swobodzie. Za otrzymaną kwotę zakupiono materiały na przedstawienia okolicznościowe.
- Klubu warcabowego "LKS Czarna Damka" w Lututowie, za pomoc w zorganizowaniu turnieju z okazji Dnia Dziecka i częściowe zasponsorowanie nagród, oraz dla p. Edwarda Perdka za pomoc w sędziowaniu szkolnego turnieju warcabowego uczniów klas I–III.
- Pani Anny Trzeciak – dyrektora oddziału PZU w Wieruszowie za przekazanie mebli (biurka, stołu i 5 szafek) dla Szkoły Podstawowej w Lututowie.
- Panów: Damiana Dwornika, Bartosza Mikołajczyka i Marcina Łuczaka za przekazanie dla szkoły mebli wylicytowanych na Balu Karnawałowym 2019 zorganizowanym przez Radę Rodziców.
- Rodziców dzieci Szkoły Filialnej w Swobodzie za zakup rolet do sali przedszkolnej.
- Pana Daniela Księdza za przekazanie drewna na opał dla Szkoły Fililnej w Niemojewie.
- Pana Artura Krzaka za przywiezienie piasku do piaskownicy w Szkole Filialnej w Niemojewie.
- Rady Rodziców za ufundowanie nagród książkowych dla uczniów Szkoły Podstawowej w Lututowie, Szkoły Filialnej w Swobodzie.
- Rodziców uczniów Szkoły Filialnej w Swobodzie i Niemojewie za zorganizowanie dmuchanych zamków i wycieczki do gospodarstwa agroturstycznego w Głazie z okazji Dnia Dziecka.
- Rady Rodziców za ufundowanie nagród i poczęstunku z okazji Dnia Dziecka dla uczniów Szkoły Podstawowej w Lututowie.
- Rodziców dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych w Szkole Filialnej w Niemojewie za pomoc w naprawie mebli.
- Pana Jana Wardęgi – Przewodniczącego Rady Gminy w Lututowie i Pana Sławomira Różańskiego – Radnego Gminy Lututów za przekazanie funduszy w kwocie 300 zł na cele Szkoły Filialnej w Swobodzie i oddziału przedszkolnego. Za otrzymaną kwotę zakupiono sprzęt sportowy (piłka i kij do baseballa, piłka nożna, piłka koszykowa, piłka siatkowa, piłeczki tenisowe oraz pompka do piłek).
- Pana Huberta za przekazanie płytek do łazienki nauczycielskiej.
- Pana Michała Maciejewskiego za profesjonalne nakręcenie koncertu bożonarodzeniowego.
- Pani Agnieszki Śpiewak za uszycie strojów na przedstawienie i zszycie pokrowców na pufy w Szkole Filialnej w Swobodzie.
- Pani Aleksandry Woźniak za podarowanie dla szkoły kserokopiarki.
- Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie za wsparcie rzeczowe w postaci zabawek dla grupy 3-4 latków oddziału przedszkolnego w Szkole Filialnej w Niemojewie.
- Wszystkich ludzi dobrego serca, którzy wsparli remont łazienki dla chłopców.
- Pana Marka Zgadzaja za ufundowanie tablicy suchościeralnej do sali numer 18.
- Pana Wacława Zabłockiego za prowadzenie zajęć nauki gry w szachy i warcaby.
- Pana Ryszarda za przekazanie szklanek i filiżanek do pokoju nauczycielskiego.
- Pani Agnieszki Wolniewicz za przekazanie koszulek na zawody sportowe oraz piłek do siatkówki i piłki nożnej.
- Środowiskowego Klubu Tenisa Stołowego za ufundowanie rakietek i piłeczek ping-pongowych do tenisa stołowego.
- Rodziców uczniów klasy IIIa za ufundowanie i zamontowanie rolet w sali numer 22 (rok szkolny 2016/2017).
- Rodziców uczniów klasy IIIa za ufundowanie folii maskującej na szyby w sali numer 22 (rok szkolny 2016/2017).
- Rodziców uczniów klasy IIb za ufundowanie rolet do sali numer 21 (rok szkolny 2016/2017).
- Rady Rodziców za sfinansowanie zakupu szafek na pomoce szkolne na górnym korytarzu.
- Rady Rodziców za sfinansowanie wymiany blatów ławek w salach lekcyjynch.
- Pana Grzegorza Nowińskiego i Pana Tomasza Kobyłta za pomoc w przyklejeniu fototapety w ekopracowni.
- Pana "X" za ufundowanie dwóch szaf umieszczonych w sali numer 18.